Ferroli Türkiye'den "Sizi Önemsiyoruz" sloganı ile bölgesel toplantılar

Ferroli Türkiye
Ferroli Türkiye; 2017 yılına Türkiye'de yeniden yapılandırmayı hedefleyerek "#Sizi Önemsiyoruz" Sloganı ile Bölgesel toplantılarına tüm hızıyla başladı. İlk organizasyonuna İtalya Fabrika ziyareti ile başladı ve yeni Ferroli yönetimi ile bayilerini bir araya getirdi.

Ferroli Türkiye, 2017 yılında Bayileri ile daha fazla birlikte olacağı; Bölgesel Ferroli Buluşma Toplantıları için İzmir'de Çeşme Sheraton Otel'de, Kayseri için Radisson Blu Otel'de, Konya'da Rixos Otel'de, Bursa'da Hilton Otel'de, Gaziantep'de gerçekleştirdiği etkinliklerde, Firma ve ürün tanıtımı ile başlayan programlarını akşam yemeği ile sonlandırdı.

10 Ağustos tarihinde Denizli Dedeman Park’ta gerçekleşen toplantıya Ferroli Türkiye Genel Müdürü Elçin Tunçer, Satış Müdürü Ertunga Kazıklı, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Turgay AL, Ege Bölge Sorumlusu Deniz Koç ve bayi yetkilileri katıldı. Isıtma ve soğutma sistemleri ve ürünler hakkında sunumların yapıldığı toplantıda konuşan Tunçer, “Toplantılarımız ‘Sizi önemsiyoruz’ adıyla gerçekleşiyor. İlk planda 7 bölgede toplantı yapılacaktı ancak biz bunu geliştirdik ve yılsonuna kadar toplantılara devam edeceğiz. 6. toplantı olarak Denizli’deyiz, önümüzdeki hafta da Samsun’da toplantı gerçekleştireceğiz. Çünkü biz iletişime çok inanıyoruz” diye konuştu.

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Bölgesel Ferroli Buluşmaları; Samsun, Diyarbakır, Trabzon, Rize, İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Sakarya, Bolu, Ankara, Antalya ve Adana illerinde gerçekleştirilecek.

  • Tatlısu Meh. elalmış Cad. Seyhan Sk. 7/1 Şerifali - Ümraniye/İSTANBUL
    info@odaklimedya.com
    0 216 527 32 62
copyright