Kayserigaz bayram mesaisine başlıyor

Kayserigaz bayram mesaisine başlıyor
Kayseri'ye sorunsuz ve güvenli doğalgaz arzı sağlamak için çalışmalarına hız veren Kayserigaz, Kurban Bayramı öncesinde mesaiye başladı.

Kayserigaz, abonelere sağlanan doğalgazın bayramda herhangi bir aksaklığa uğramaması adına gerekli önlemleri almayı sürdürüyor.

Doğalgaz abonelik işlemlerini tamamlayan ve doğalgaz arzı sağlanmasını bekleyen abonelerin yaklaşan Kurban Bayramı öncesi mağdur olmamaları için Kayserigaz İç Tesisat Birimi mesai saatleri sonrasında ve hafta sonu da çalışmaya devam edeceklerini açıkladı. İç tesisat kontrol, gaz açma işlemlerine bayram öncesi çalışma saatlerini arttırarak devam edileceğini duyuran ilgili birim, böylece bayram öncesinde vatandaşların sorunsuz gaz kullanımına devam etmesini amaçlıyor.

Müşteri memnuniyetinin kendileri için oldukça önemli olduğunu vurgulayan İç Tesisat Birim Yöneticisi Mehmet Onur Aydın ‘‘hiçbir abonemizin sorun yaşamasını istemeyiz, bu hassasiyetle, kesintisiz gaz arzının sağlanması için gerekli önlemleri alıp bayram öncesinde hafta içi çalışma saatlerimizi uzatarak ve hafta sonu mesai yaparak abonelerimizi mağdur etmeyeceğiz.’’ dedi. Kurban Bayramı öncesinde doğalgazlarının açılması için kontrol ve onay süreci tamamlama işlemlerinin mesai saati sonrasında da devam ettiğini ve bayram öncesinde hafta sonu çalışmaya devam edeceklerini belirterek tüm abonelerin bayramlarını kutladı. 

  • Tatlısu Meh. elalmış Cad. Seyhan Sk. 7/1 Şerifali - Ümraniye/İSTANBUL
    info@odaklimedya.com
    0 216 527 32 62
copyright