İlk Sayının Ardından.

İlk sayımız sektör tarafından yoğun bir ilgi gördü. Sektörün önde gelen kişi ve kuruluşlarından çok olumlu tepkiler aldık.

İlk sayımız sektör tarafından yoğun bir ilgi gördü. Sektörün önde gelen kişi ve kuruluşlarından çok olumlu tepkiler aldık.

 

Öncelikle ilk sayımızın heyecanını bizimle paylaşan tüm dostlarımıza, yayın ekibimiz adına teşekkür ediyorum. İlk sayımıza ilişkin aldığımız tepkiler ileriye dönük umut ve heyecanımızı artırdı. Gazete Enerji’nin, sektörün gelişimine katkı sağlayacağına olan inancımız bir kez daha perçinlendi.

 

Gazete Enerji, sizlerin ilgi ve desteği sayesinde büyüyecek ve gelişecektir. Sektöre ilgi duyan herkesin yararlanabileceği referans yayın olmak iddiasıyla çıktığımız yolda, en önemli güç sizlerden aldığımız destek olacaktır.

 

Yola çıkarken sizlerden gelecek yorum, öneri ve eleştirilerin bizler için yol gösterici olacağını belirtmiştik. Sizlerin vereceği destek ile Gazete Enerji’nin sektördeki bilgi ve birikimin paylaşıldığı bir platform haline geleceğine olan inancımızı vurgulamıştık. İlk sayımız sonrasında aldığımız tepkiler, düşüncelerimizde yanılmadığımızı ortaya koydu.

 

Bir kez daha ilgi ve desteklerini esirgemeyen tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz. Gazete Enerji bundan sonraki sayılarında da sektörün sesi olmayı sürdürecektir.

  • Tatlısu Mah. Arif Ay Sk. 36/1 Şerifali - Ümraniye/İSTANBUL
    info@odaklimedya.com
    0 216 527 32 62
ODAKLIMEDYA